
Дзеркало велике на стіну в коридор, передпокій, спальню Facet 1804 80х180 см, в рамі МДФ, білий
3 680 ₴
3 569,60 ₴
- Готово до відправки
- +380 (50) 826-86-63
Велике настінне дзеркало в передпокій, спальню "Facet 1804" 80х180 см
У продукції виробництва Facet використовуються дзеркальні полотна європейського виробника товщиною 4 мм. Ці дзеркала відрізняються високою якістю – вони не спотворюють зображення.
Матеріал рами дзеркала – МДФ, що зовні якісніше і акуратніше аналогів з ДСП. В рамі з МДФ відсутні прямі кути, кромка і клей. МДФ надає акуратності дзеркалу, згладженість кутів і монолітність конструкції.
Перед упаковкою дзеркало проходить контроль якості - якість збірки, комплектність фурнітури і кріплення. Вся продукція ретельно упаковується на виробництві в відділенні перевізника дзеркало додатково упаковується в дерев'яний каркас.
У комплект кожного дзеркала – входить кріплення для стіни. Підвіси регульовані німецької фірми Hafle з дюбель-гачками.
Дзеркало Facet 1804 80х180 см – посилене кутиками, має міцне з'єднання кутів.
- Габаритний розмір ШхВ: 80х180 см
- Ширина рами 5 см
- Розташування: вертикальне (за бажанням можна зробити горизонтальне)
- Тип дзеркала: навісне (кріплення в комплекті)
- Дзеркальне полотно: 4 мм.
- Матеріал рамки: МДФ (гладенький матовий).

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Facet |
| Країна виробник | Україна |
| Сфера використання | Для дому, Для офісу, Салони краси |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал рами | МДФ |
| Колір | Білий |
| Підсвічування (тип ламп) | Немає |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 800 мм |
| Товщина | 20 мм |
| Висота | 1800 мм |
| Визначені користувачем характеристики | |
| Розмір | 80 см |
| 50 | 180 см |
- Ціна: 3 569,60 ₴








